Гаррі та Меган побажали міцного здоров'я Кетрін, яка бореться з раком, і навіть вже поспілкувалися з нею особисто. Відомо, що принцеса зараз проходить профілактичну хімієтерапію.

Цікаво Навіть не подавався на "Шлях", – Сергій Притула відповів, як виїжджає за кордон

Як принц Гаррі та Меган Маркл відреагували на діагноз Кейт Міддлтон

Пара зробила офіційну заяву, де побажали сил Її Високості та королівській родині. Гаррі та Меган мають надію, що принцесі вдасться швидко одужати.

Ми бажаємо здоров'я та зцілення Кейт і її сім'ї, і сподіваємось, що вони зможуть зробити це в приватному порядку та спокої,
– зазначило зіркове подружжя.

Інсайдери повідомляють, що принц Гаррі та його дружина не знали про стан Кетрін, поки про це не стало відомо громадськості. Після цієї новини вони нібито приватно зв'язалися та поспілкувалися з принцом і принцесою Уельськими.

Що відомо про стан здоров'я Кейт Міддлтон

  • У січні Її Високість перенесла планову операцію на черевній порожнині, за якою розпочався період відновлення в лікарні та вдома. Внаслідок цього Кетрін була відсутня на публіці протягом тривалого періоду.
  • Лише після 2 місяців "зникнення" принцеса Уельська записала відеозвернення, де заявила, що хворіє на рак. За її словами, хворобу виявили під час післяопераційних тестів.
  • Водночас конкретний тип раку принцеса Уельська не розкрила.
  • Міддлтон поділилася, що почала лікування і зараз проходить "серію профілактичної хімієтерапії". Вона також підкреслила, що зосереджена на здоров'ї та відновленні, і має намір повернутися до виконання державних обов'язків, як тільки відновить сили.