Про це вона натякнула у своїй публікації, яку поширила на сторінці у соцмережі Х (раніше твітер). Також вона розповіла, як просувається її лікування після діагностування раку.

Дивіться також Кейт Міддлтон може ніколи не виконувати королівські обов'язки через хворобу, – ЗМІ

Кейт Мідлтон з'явиться на публіці вперше після діагностування раку

Принцеса опублікувала зворушливе послання, в якому подякувала громадськості за підтримку у зв'язку з її діагнозом та розповіла, коли вона планує з'явитися на людях найближчим часом.

Так, Кейт Мідлтон поділилася, що має хороший прогрес у проходженні хімієтерапії та зазначила, що її лікування триватиме ще кілька місяців.

Я з нетерпінням чекаю можливості відвідати парад на честь дня народження короля цими вихідними з родиною, і сподіваюся взяти участь у кількох громадських заходах протягом літа, але також знаю, що небезпека для мене ще не минула,
– написала принцеса.

Наприкінці вона подякувала за розуміння і висловила вдячність усім тим, "хто так сміливо поділився зі мною своїми історіями".


Кейт Мідлтон вперше з'явиться на публіці після діагностування раку / Фото Кейт Мідлтон

Хвороба Кейт Мідлтон: основне

  • Цьогоріч наприкінці березня принцеса Уельська заявила, що в неї діагностували рак.
  • Вона повідомила, що в січні їй зробили операцію на черевній порожнині. За словами принцеси, операція минула успішно, однак аналізи після неї засвідчили наявність онкологічного захворювання.
  • Її Високість не стала уточнювати, про який саме тип раку йде мова. Кейт перебуває на ранніх стадіях лікування. Це профілактична хімієтерапія.
  • Зазначимо, що інсайдери повідомляли, що Її Високість може не з'являтися на публіці до кінця року.