Дружина Івана Дорна опублікувала новий знімок на особистій сторінці напередодні Дня Валентина. Це рідкість для Анастасії Новікової, яка майже не веде соцмереж.

Цікаво "Неідеальний українець": де зараз Іван Дорн і чим займається артист

Нове фото Івана Дорна з дружиною

Дружина Івана Дорна усміхненою позувала за спиною чоловіка й сперлася на його плече. Сам артист натомість відвів погляд від камери.

На світлині видно й краєвид – гори, вкриті снігом. Можливо, зараз зіркова пара перебуває на відпочинку.


Іван Дорн з дружиною / Фото з інстаграм-сторіз

Де живе Дорн і що каже про війну

З початку повномасштабної війни Іван Дорн та його сім'я живуть у Франції. Спершу артист активно висловлював свою позицію, але зараз за його іменем тягнуться лише скандали.

  • Спершу Іван Дорн анонсував випуск нового альбому, який записав російською ще до повномасштабного вторгнення. Він переносив реліз через недоречність, але не припинив працювати над ним. Хоч війна триває, як і нетерпимість до російської мови.
  • Пізніше Іван Дорн засвітився на Балі, де розважав росіян на Новий рік. Іронічно, що громадяни країни-терориста залишилися незадоволені.
  • Нещодавно артист вперше за довгий час висловився про війну і заявив, що йому "пощастило не застати той жах особисто". Він не говорив про воєнні злочини росіян та тероризм, а натомість відокремив себе від українців, в яких "радикальна позиція".