Через цей випадок довелося терміново викликати охорону. Згодом чоловіка вивели з залу.

Не пропустіть Прямо зі сцени: Адель поставила на місце гомофобного шанувальника

Ірина проводила концерт у Міннеаполісі. Втім, на сцену неочікувано вийшов чоловік, який заявив, що він росіянин. Ба більше, глядач був у стані алкогольного сп'яніння, що одразу помітила Федишин.

Артистка вирішила запитати в чоловіка, чи він вийшов на сцену, щоб попросити вибачення за жорстокі дії Росії у бік України. Однак, глядач відповів, що не казатиме таких слів.

Мені немає за що просити вибачення, я просто полюбив україночку,
– переповіла Федишин слова чоловіка.

Ірина зазначила, що своїми діями він показав своє "нутро". До того ж цей чоловік приховував свою громадянську позицію, вдававши підтримку України. Тому, виконавиця закликала громадян триматися разом і бути розумними.

Ця історія показала наступне: що серед нас багато вовків в овечій шкірі, багато москальських агентів, які шпигують у наших громадах, навіть, у діаспорі. Їхня мета – розхитати громаду, робити різні провокації і розсварювати українців, щоб наша єдність десь послаблювалася,
– підкреслила артистка.

Ірина Федишин: останні новини

  • Співачка мала зустріч з ексголовнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним. Вона опублікувала спільне фото з ним. Валерій підписав сувеніри для фанів Ірини. Водночас зірки обмінялися подарунками.
  • Раніше артистку запідозрили у приховуванні вагітності, а все через її нову пісню та кліп "Секрет". У відеороботі виконавиця показалася з округлим животом, до якого торкнувся її чоловік
  • Утім, наразі зірка офіційно не підтвердила, чи справді втретє вагітна.