Після інтерв'ю Маші Єфросиніній Христина Соловій спровокувала обговорення навколо свого особистого життя. Адже саме через нового чоловіка вона завершила роман з Сергієм Жаданом.

До слова Вважає її дівою української сцени: Христина Соловій переспівала культовий трек Ірини Білик

Христина Соловій про нового коханого

Однак Христина Соловій не хоче розповідати деталі про нового коханого. Поки що вона розповіла лише те, що цей чоловік – військовослужбовець.

Коли співачку запитали про те, чи готова вона до створення сім'ї й материнства, вона відповіла, що її максимум – це 35 років.

Сама Христина Соловій зізналась, що не любить романтику у стосунках. Але коли тільки закохується, то втрачає голову.

Дурна. Мені зриває голову, нічого немає в полі зору крім об'єкта закоханості. Я безперервно говорю про цю людину,
– описала себе артистка.

Цікаво Таке трапляється, – Христина Соловій висловилась про романи з одруженими чоловіками

Як у Христини Соловій почалися нові стосунки

  • Роман Христини Соловій з Сергієм Жаданом тривав більше як рік. В інтерв'ю співачка вперше зізналась, що їхні стосунки завершилися кілька місяців тому. Причиною цьому стала закоханість артистки в іншого чоловіка.
  • Христина не встигла сказати Сергієві про свої почуття до іншого, про це він довідався сам. За її словами, це була "напружена історія", через яку зірці довелось вживати антидепресанти.
  • Новий чоловік Христини Соловій робить її щасливою, про що вона казала в інтерв'ю. Він старший за співачку на 11 років.
  • Виконавиця зазначила: "Він робить мене щасливою. По-справжньому. І він наповнює мене".
  • Також сказала, що нові стосунки надали їй сили та натхнення вдосконалювати себе та свою роботу.
  • Христина вирішила не розголошувати ім'я нового партнера й деталі того, як і де вони познайомилися. Однак зізналася, що роман закрутився ще під час її стосунків зі Сергієм Жаданом.