З того часу Винник зник з інформаційного простору. У червні 2023 року співак дав інтерв'ю, у якому поділився, що має рідкісну хворобу та шкодує, що не пішов захищати Україну від російських загарбників.

Що він сказав Останні українці, – стендапер Антон Тимошенко потролив Потапа, Яму і Каменських

EL Кравчук висловився про Олега Винника

За словами Андрія Кравчука (справжнє ім'я співака), Винник мав хорошу кар'єру в Німеччині ще до того, як повернувся в Україну. Тому на думку артиста, немає нічого дивного, що він знову поїхав в цю країну. EL Кравчук вважає, що Олег певний час жив у Києві, щоб попрацювати та вивезти ці кошти в Європу.

У Німеччині була кар'єра, співав у театрах. Очевидно, Олег повернеться до цього та буде жити, як було до того, коли він вирішив в Києві попрацювати та кілька мільйонів євро вивезти в Європу після виборів,
– сказав він.

Кравчук розповів, що Виннику вдалося заробити на виборах кілька мільйонів євро. Однак, на яких саме та хто йому платив, артист не зазначив. Він лише сказав, що на цих виборах ніхто не виграв.

Буде цікаво, коли дізнаються, скільки він заробив на цих виборах, де всі програли. Ніхто там не виграв, але гроші заплатили,
– додав Кравчук.

Що казали зірки про Винника

  • Коли у фронтвумен гурту The Hardkiss Юлії Саніної запитали про Винника, вона зауважила, що глядачі завжди бачать неправду і нещирість.
  • Згадуючи Олега Винника, ведуча Маша Єфросиніна висміяла його. "Пам'ятаєш такого артиста? Колись був в Україні такий артист", – сказала ведуча Олі Поляковій.
  • Співак Павло Зібров вважає, що Винник, Потап та інші артисти злякалися та розгубилися з початком великої війни. Натомість артист сказав, що розбірки з ними краще проводити після перемоги.
  • Продюсер Олег Боднарчук відзначив, що завдяки інтерв'ю Винника, про нього розвіявся міф як про розсудливого, доброго та сильного чоловіка. На думку Боднарчука, він вже не буде таким популярним, як раніше.