Днями інфлюенсерка налякала фанатів світлиною під крапельницею. Як виявилося, дівчина потрапила у лікарню з отруєнням.

Цікаво Як ви за**али жерти одне одного, – MELOVIN звернувся до українців та поскаржився на маніпуляції

Полтавська зазначила, що їй самопочуття різко погіршилося під час прогулянки торговим центром. Згодом блогерка знепритомніла. Втім, це сталося, оскільки Катерина має низький тиск протягом життя. До того ж у центрі були вимкнені кондиціонери, які мали б працювати у спекотні літні дні.

Вчора хотіла зняти вам розпакування товарів для дому, але знепритомніла в ТЦ. Це все мій низький тиск (усе життя в мене темніє в очах при різких рухах) і вимкнені кондиціонери,
– зізналася інфлюенсерка.

Катерина Полтавська про втрату свідомості
Катерина Полтавська про втрату свідомості / Скриншот з інстаграм-сторіс

Тому дружина Остапчука провела наступний день вдома. Вона вийшла на зв'язок з фанатами, щоб поцікавитися, чи хтось мав схожу проблему та знає шляхи її розв'язання.

Блогерка намагалася знайти ліки, однак безуспішно.

Дружина Остапчука чекає на поради фанатів
Дружина Остапчука чекає на поради фанатів / Скриншот з інстаграм-сторіс

Хто з українських зірок нещодавно скаржився на здоров'я

  • Ведучий Андрій Джеджула розсік собі брову під час гри у баскетбол, тому звернувся до лікарів. На наступний день шоумен вийшов в ефір, успішно замаскувавши рану гримом.
  • Соліст гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ Сергій Танчинець повідомив про погіршення стану здоров'я. Причиною цьому став кондиціонер, через який в артиста з’явилися нежить, втома і висока температура.
  • Акторка Катерина Тишкевич страждає від хронічного головного болю. Вона пройшла 20 сеансів транскраніальної магнітної стимуляції (ТМС), однак результату поки немає.