Світлана Білоножко повідомляла, що причиною смерті її чоловіка стала зупинка серця. Хоч Віталій лікувався від цукрового діабету, втрата була несподіваною для його родини.

Дивіться також Оксана Білозір провела Віталія Білоножка в останню путь: як вона згадує артиста

Світлана Білоножко про останні дні життя Віталія

Це сталося раптово, безумовно. Але він себе не дуже добре почував, тому що цукровий діабет давав про себе знати. Ми лікувалися в лікарнях, ходили на крапельниці, які нам приписували лікарі. Усе було наче добре,
– розповіла дружина співака.

Світлана пригадала, що напередодні смерті Віталію Білоножку погіршало. Вона вирішила викликати швидку, хоч виконавець казав цього не робити. Лікарі повідомили: "Термінова госпіталізація, тому що цей стан поганий".


Віталій Білоножко з дружиною / Фото з соцмереж

"Діабет – це дуже підступна хвороба. Забрали Віталія в лікарню. Лікували, наче все було нормально, начебто все йшло як слід, і раптом 9 січня вранці вони подзвонили сину Євгену, молодшому, він мені говорить: "Мамо, сказали, що тато помер". Мені здалося, що взагалі нічого не чую. Це страшні слова. Хто їх чув у своєму житті – це страшні слова. Тим паче коли говорять тобі про людину, яку ти кохаєш усе життя", – зізналась Білоножко.

Якими були останні роки життя Віталія Білоножка

  • Близькі друзі, колеги та рідні Віталія Білоножка розповідали, що в останні роки на ньому позначилась і пандемія, і повномасштабна війна. Онук співака розповів, що через коронавірус дідусь перестав виходити на сцену – боявся заразитися.
  • Кум Віталія – Олександр Злотник – також розповідав, що через ковід Білоножко не хотів покидати межі свого двору. Хоч він переконував друга працювати, як це робив Іво Бобул, Степан Гіга. Композитору вдавалося "витягнути" кума на оздоровчі крапельниці. Надалі він відмовився лікуватися.