Катерина Репяхова відкрита перед своїми підписниками та завжди розповідає про важливі події. Цього разу вона повідомила фанів, що її чекає операція.

Дивіться також Дружина Віктора Павліка показала, який вигляд мала до їхнього знайомства: "Хто ця людина"

Катерина Репяхова перенесе операцію

Віктор Павлік відвіз дружину на обстеження за два дні до хірургічного втручання. 29-річна блогерка пройшла флюорографію.

Чоловік везе мене на флюорографію. Операція менш ніж за два дні,
– розповіла Катерина Репяхова.


Катерина Репяхова готується до операції / Фото з інстаграм-сторіз

Наразі зіркова дружина не стала уточнювати, чому їй потрібно перенести операцію. Раніше блогерка скаржилась на біль у плечі, що турбував її пів року. Тоді лікар порадив їй кінезотерапію – вид тренувань, що передбачає роботу з реабілітологом.

Віктор Павлік натомість відмовився від операції

  • Влітку минулого року Віктор Павлік проходив обстеження серця і дізнався, що ходить під ризиком раптової смерті. Співаку довелося відмовитися від бані, яку він відвідував щотижня.
  • Згодом виявилося, що Віктор Павлік народився з вадою серця: один з його клапанів з віком вийшов з ладу. Тому його потрібно замінити штучним. Операцію запланували на осінь.
  • Попри це артист відмовився від хірургічного втручання, хоч його дружина Катерина іншої думки. Павлік почувається здоровим і думає, що проживе довго без штучного клапана.