Блогерка Іванна Сасанчин сповістила про горе у її сім'ї. В інстаграм-сторіз вона вперше поділилась про те, що їй довелось переживати останні два тижні.

До слова Вони голодували, – Наталія Могилевська вразила зізнанням про життя доньок до всиновлення

Дружина Сасанчина втратила дитину

Дружина Романа Сасанчина розповіла, що все сталося дуже швидко та несподівано. Через кілька днів після новини про вагітність вона дізналась про завмирання.

Все відбулося супершвидко, незрозуміло. В один день ти дізнаєшся, що ти вагітна, й у тебе одразу купа думок, планів. Ти бачиш перед собою ціле нове життя, багато про що починаєш мріяти й через декілька днів тобі говорять, що вагітність завмерла. Ти з такого щасливого періоду швидко падаєш у прірву суму, страху, розчарування…
– зізналась Іванна.


Іванна Сасанчин втратила дитину / Фото з інстаграм-сторіз

Блогерка вірить, що все надалі буде добре. Вона прожила непростий період та усвідомила, що варто рухатися далі.

"Два тижні я жила в болі. Мене боліло все. Головне, що лікар сказала, що не будемо робити ні вишкрібання, ні нічого вакуумом, а просто спробуємо гормонами викликати ще раз менструацію, щоб пішов новий цикл. І можливо, не треба буде втручатися туди хірургічно. Живіт болів жахливо, знеболювальні не допомагали, мене нудило. Ніби стало трохи легше", – повідомила про свій стан Іванна.

Іванна Сасанчин втратила дитину: відео

Що відомо про шлюб Романа та Іванни

  • Роман та Іванна Сасанчини одружилися у грудні 2021 року. Через місяць вони стали батьками: у пари народилась донька Елізабет. Вже у січні 2023 подружжя також взяли шлюб у церкві.
  • Дружина переможця "Голосу країни-10" відверто говорила про те, що вона думає про другу дитину. Тоді Іванна зізналась, що її чоловік мріє про ще одну донечку.
  • Близько двох тижнів тому Іванна Сасанчин скаржилась на проблеми зі здоров'ям. Дівчина підозрювала, що у неї знову утворилась кіста.