Подружжя виходило з королівської резиденції у Лондоні та рухалося до Букінгемського палацу. Їх побачили журналісти.

Цікаво Від COVID-19 до операцій і переломів: що відомо про здоров'я короля Чарльза III, у якого рак

Чарльз III з'явився на публіці після новини про рак

Король виїхав із Кларенс-гаус після зустрічі зі своїм молодшим сином Гаррі. Принц спеціально прилетів до батька зі США, коли дізнався що він хворий на рак. Востаннє вони бачилися ще 10 місяців тому, у травні 2023 року під час коронації Чарльза III. Гаррі спілкувався з батьком протягом 45 хвилин. Деякі ЗМІ припускають, що принц прилетів до короля, аби "нарешті покласти край своїй давній королівській ворожнечі".

Видання Independent пише, що Гаррі не планує зустрічатися зі своїм старшим братом, принцом Вільямом. Також повідомляється, що король повідомив синам про свою хворобу раніше, ніж Букінгемський палац опублікував це повідомлення.

Є припущення, що з Букінгемського палацу Чарльз III та дружина Камілла дісталися до Сандрінгема в Норфолку. Саме там розташована ще одна резиденція британських монархів.

Що цьому передувало

  • Наприкінці січня Чарльза III госпіталізували. Його відправили до лондонської лікарні для планового лікування збільшеної простати.
  • Згодом Букінгемський палац повідомив, що у короля діагностували рак. Хоча медики зазначали, що це не пов'язано з його попередньою операцією. Наразі Його величність відкладе публічні обов'язки та проходитиме курс лікування.
  • Напередодні принц Гаррі прибув до Великої Британії, аби відвідати короля Чарльза III. Він вирішив приїхати до батька без дружини Меган Маркл і дітей. Вони залишилися у США.