Напередодні також стало відомо, що запроданка втратила понад 6,5 мільйона рублів через скандальне паті. Так, російські ЗМІ шумлять повідомленнями про те, що виступи співачки у московському клубі Gipsy та Luxury Village в елітному селищі Барвіха скасували.

До теми Лазила рачки у білизні: запроданка Мілявська залишилась без роботи через "голу вечірку"

В Анни Асті хочуть забрати громадянство Росії через "голу вечірку"

Українська співачка-зрадниця виступила на святі російської блогерки Насті Івлєєвої. Поява виконавиці привернула увагу МВС Росії, яке, як повідомляють пропагандистські ЗМІ, почало розслідування щодо артистки. Тож тепер існує велика ймовірність, що виконавицю можуть позбавити російського громадянства. До того ж її можуть звинуватити в порушенні закону про "пропаганду ЛГБТ".

В Анни Asti хочуть забрати громадянство Росії через
В Анни Асті хочуть забрати громадянство Росії через "голу вечірку" / Скриншот з телеграм-каналу Shot

"Гола вечірка" Насті Івлєєвої

  • Телеведуча влаштувала нестандартний вечір, на який гості мали прийти майже оголеними. Зокрема, на це свято завітали Філіп Кіркоров, Ксенія Собчак, Діма Білан, Сергій Лазарєв, Лоліта та інші.
  • Тепер Івлєєву підозрюють в ухиленні від сплати податків і порушенні закону про "пропаганду ЛГБТ". Якщо її визнають винною, їй загрожує 5 років ув'язнення та чималий штраф у 1 мільярд рублів.
  • Усі інші "тусовщики" вже теж стикаються з потенційними наслідками, включаючи бойкот і скасування майбутніх концертів. Наприклад, запроданка Лоліта Мілявська, яка лазила рачки на вечірці, втратила одразу кілька корпоративів.
  • Внаслідок такої великої хвилі хейту, учасники вечірки просять вибачення. Зокрема, Івлєєва опублікувала відео, на яких зі сльозами на очах вибачилась перед російською громадськістю.
  • Крім того, інші путіністи, такі як Кіркоров і Білан, також негайно перепросили через свою участь у події.