Цікаво, що Андрій назвав причиною поїздки на Мальдіви "зміни в датах проведення благодійних заходів". За його словами, він не мав жодного наміру приховуватися волонтерством. Тому тепер, подорожуючи Європою, чоловік вже має думати про наступні пояснення аудиторії.

До слова Кілька бізнесів та мільйонна аудиторія: що відомо про блогерку Таню Пренткович та її обранця

Де зараз перебувають Гонковський та Пренткович

Зірковий оглядач Богдан Беспалов у своєму телеграм-каналі поширив інформацію про нове місце знаходження скандальних блогерів. За словами інсайдера, пару, яка оголосила про бажання переїхати за кордон, помітили у Португалії.

Пренткович і Гонковський зараз у Португалії. Переживають несправедливий хейт від українців на сонячному березі... Втомились від війни, хейту, і скоро так буде сипатись більшість, хто за ці два роки надягав маску патріотів і емпатів,
– повідомив Беспалов, посилаючись на інсайдера.


Андрій Гонковський і Таня Пренткович / Фото з інстаграму блогера

Що відомо про скандал з виїздом Гонковським за кордон

  • У січні мережею почала ширитися інформація про відпочинок Андрія, разом з дружиною Тетяною Пренткович та дітьми, на Мальдівах.
  • Згодом з’ясувалося, що спочатку чоловік перетнув кордон як волонтер, але потім прийняв рішення поїхати на відпочинок з родиною.
  • Блогер пояснив, що поїздка не була запланованою. Все сталося через перенесення благодійного заходу в Польщі. Скориставшись нагодою, Гонковський вирішив приєднатися до сім'ї та відпочити на Мальдівах.
  • Тетяна Пренткович підтримала чоловіка. Вона заявила, що Андрій не порушував жодних законів, виїжджаючи за кордон.