Наприкінці травня Юлія повідомила, що виграла апеляцію, яку подала, щоб мати можливість залишитися з донькою Аделіною за кордоном. Жінка звернулася повторно до суду через погрози ексчоловіка.

До слова Ахтем Сеітаблаєв розповів про кризу в стосунках з нареченою, молодшою на 20 років

Андрій зазначив, що з Юлією не спілкується, але двічі на тиждень має телефонувати по відеозв'язку своїй доньці Аделіні. Водночас Джеджула розповів, що протягом дев'яти місяців намагався дізнатися, де перебуває його дитина, оскільки не мав такої інформації. Для цього він звернувся до Мін'юсту України та Польщі.

Навіть в судах вона не відповідала, де моя дитина. Юлія Анатоліївна вважає, що це приватна власність. Я так не вважаю,
– підкреслив шоумен.

Ведучий заявив, що не вважає справедливим рішення суду, тому планує оскаржити його. До того ж на бік Андрія стали вже дві опікунські ради, на допомогу яких розраховує. Втім, плани Джеджули зовсім не до вподоби Леус.

Вважаю це кабальним рішенням суду, на яке ми подаватимемо касаційну скаргу. Погодитися з рішенням апеляційного суду, коли мені присудили вісім годин на весь тиждень, не можу,
– зазначив Андрій.

Андрій Джеджула про рішення апеляційного суду: дивіться відео онлайн

Що відомо про стосунки Леус та Джеджули

  • Пара одружилася у жовтні 2017 року. Однак, шлюб не протримався довго, і через два роки закохані вирішили розлучитися. Наприкінці того ж самого року вони помирилися та знову побралися.
  • У подружжя зіпсувались стосунки приблизно під час вагітності Юлії. Дівчина заявила, що її чоловік – аб'юзер.
  • На початку 2021 року вона розповіла про бажання подати на розлучення.
  • 25 лютого того ж року в Андрія та Юлії народилась донька – Аделіна. Однак, після появи на світ спільної дитини, шлюб продовжив руйнуватися. Так, ведучий подав на дружину до суду, а та забороняла йому бачитися з донькою.
  • З початком повномасштабного вторгнення Юлія Леус виїхала за кордон, але потім повернулась до України.
  • У жовтні 2022 року пара остаточно розлучилася. З того моменту розпочався судовий процес щодо розподілу часу, проведеного з донькою.
  • Майже через рік Юлія виїхала з Аделіною до Польщі, де перебуває і досі.