Відомо, що наречена режисера Мар'яна Боцвинюк молодша за нього на 20 років. Раніше жінка працювала у консульському відділі посольства України у Білорусі.

Цікаво Аліна Гросу чесно відповіла, чому приховує свого чоловіка

Як розповів Ахтем, весілля з Мар'яною поки відкладається. Попри те, що пара наприкінці вересня 2023 року заручилася, тепер змінила свої плани. За словами Сеітаблаєва, його погляди на життя дещо не сходяться з Боцвинюк, тому він не знає, що буде далі. Водночас режисер відмовився коментувати питання про спільне проживання з нареченою.

Поки що не будемо грати весілля. Ми на початку обговорювали, але зараз – ні. Можливо, невдовзі. Ні, офіційно стосунки не оформлювали. Ми переживаємо непростий період стосунків,
– поділився Ахтем.

До того ж Сеітаблаєв розповів про спілкування зі своїми дітьми. Він зізнався, що зі старшою донькою Назли доволі часто виходить на зв'язок, зокрема і з онукою. Водночас з іншими двома дітьми – донькою Сафіє та сином Селімом – спілкування проходить через телефонні розмови. Однак, Ахтем підкреслив, що не має можливості бачитися з рідними, оскільки ті перебувають за кордоном.

Не дарма кажуть, що онуки – найулюбленіші діти. Я б хотів балувати їх подарунками, але вони мешкають в Бельгії, тому наскільки це можливо, я намагаюся це робити. Але, на жаль, не так часто, як хотілося б,
– зазначив режисер.

Ахтем Сеітаблаєв про стосунки й дітей: дивіться відео онлайн

Що відомо про стосунки Сеітаблаєва з коханою

  • Пара вперше з'явилася на публіці на допрем'єрному показі історичного розслідування команди Акіма Галімова "Рашизм. Історія хвороби". Закохані трималися за руки й позували разом на камеру.
  • Наприкінці вересня 2023 року режисер освідчився своїй дівчині Мар'яні Боцвинюк. Зірки показали фото, на якій видно обручку на пальці коханої Ахтема.
  • Також Сеітаблаєв познайомив Боцвинюк зі своєю старшою донькою Назли. Він вважав ці стосунки серйозними, тому прийняв таке рішення.