У жовтні 2022 року пара розлучилася. З того моменту розпочався судовий процес щодо прав опіки над спільною донькою експодружжя. Втім, тільки зараз стало відоме рішення суду.

Цікаво Це дуже боляче, – зірка "Жіночого кварталу" вперше розповіла про розлучення з коханим

Яке рішення прийняв суд

У своїх соцмережах блогерка розповіла, що нарешті закінчився суд між нею та її ексчоловіком Андрієм Джеджулою. Юлія виграла апеляцію, яку вона подала, щоб мати можливість залишитися з донькою за кордоном.

Втім, як виявилося, судовий процес уповільнювали пошуки житла у Польщі. Водночас Леус пояснила, що вирішила подати апеляцію, оскільки втомилася від погроз ексчоловіка.

На дитячих майданчиках погрожував на вухо рвати мене на всіх судах і принижував, мовляв, я відверто вдягнута. Ми поїхали з донькою в жовтні 2023 року в Польщу. Аделіна почала боятись вибухів, а у мене – вдень неадекватний батько з поліцією під дверима і з камерою в руках,
– зізналася блогерка.

До того ж Юлія запевнила, що Андрій протягом восьми місяців не брав ніякої участі у житті доньки. Чоловік навіть не привітав дівчинку з днем народження. Незважаючи на те, що Джеджула був двічі у Варшаві, він не захотів зустрітися з дитиною.

За рішенням суду, ведучий зобов'язаний телефонувати по відеозв'язку Аделіні щовівторка та щосуботи. Таким чином, спільна донька зірок має отримати належну увагу від свого батька.

Поки ми проживаємо за кордоном, він зобов'язаний телефонувати по відеозв'язку доньці, щовівторка та щосуботи. Я не хочу, щоб моя дитина відчувала себе неповноцінною. Я хочу, щоб він просто був батьком. Тепер я можу спокійно жити й спокійно потім повернутись додому,
– зазначила Леус.

Що відомо про стосунки Леус та Джеджули

  • У жовтні 2017 року зіркова пара одружилась. Втім, вже через два роки закохані вирішили розлучитися. Наприкінці того ж самого року вони помирилися та знову побралися.
  • У подружжя зіпсувались стосунки приблизно під час вагітності Юлії. Дівчина заявляла, що її чоловік – аб'юзер.
  • На початку 2021 року вона зізналася, що хоче подати на розлучення.
  • 25 лютого того ж року в Андрія та Юлії народилась донька. Та й після цього шлюб продовжив руйнуватися на очах користувачів. Спочатку ведучий подав на дружину до суду, а та забороняла йому бачитися з донькою.
  • З початком повномасштабного вторгнення Юлія Леус виїхала за кордон, але згодом повернулась до України.
  • У жовтні 2022 року пара остаточно розлучилася. З того моменту розпочався судовий процес щодо розподілу часу, проведеного з донькою.
  • Майже через рік Юлія виїхала з Аделіною до Польщі, де перебуває і досі.