Для виконавиці втрата члена команди стала великим ударом. Анастасія Приходько розповіла, який її стан після трагічного випадку.

Дивіться також Хтось має це робити, – Анастасія Приходько раптово стала на захист російськомовних

Приходько про втрату друга і менеджера

Співачка зізналась, що в неї досі триває великий тур, який вона не переноситиме. Тому вона продовжує дарувати людям радість, хоч сама почувається не найкраще.

Як бачите, я в окулярах. Мені досі важко. Це була людина з великої літери. Я в шоубізнесі таких людей чесних, відповідальних не зустрічала, тим більше тих, хто так горів проєктом "Анастасія Приходько". Для мене це важко, але це моє особисте, яке я переживатиму у своїй душі завжди,
– поділилась артистка.

Журналістка запитала у співачки, чи вірить вона в те, що смерть її концертного директора могла бути поганим знаком. Приходько відповіла лаконічно.

"На все воля Божа. Я нічого не знаю, не можу навіть це обговорювати. Це була воля Божа, він так вирішив", – сказала зірка.

Помер менеджер Анастасії Приходько

  • Григорій Красницький помер 25 березня у Трускавці, йому був 51 рік. Він був концертним директором Анастасії Приходько. Попередньо причиною смерті став інфаркт. 27 березня відбулися похорони.
  • Співачка повідомляла, що Григорію стало погано під кінець концертної програми. Йому намагалися допомогти, поки 40 хвилин їхала швидка. Але чоловік помер у кареті.