2024 рік став особливим для alyona alyona, адже вона стала представницею України на Євробаченні разом з Jerry Heil. Тому й день народження вона вирішила відсвяткувати по-особливому.

До слова Це ж ваші проблеми, – alyona alyona жорстко відповіла на хейт

Alyona Alyona разом з "Культурним десантом" вирушила на фронт. Реперка виступила для українських захисників у своє 33-річчя.

Сьогодні в мене День народження! Символічно цього року я приїхала його святкувати разом з "Культурним десантом" до військових на фронті і співати для них, адже за кожен свій прожитий день сьогодні я завдячую саме їм!
– написала alyona alyona.


Alyona Alyona відсвяткувала день народження / Фото з інстаграму реперки

Артистка подякувала шанувальникам за всі привітання й теплі слова, які вона отримує у цей день. Alyona Alyona запропонувала фанам зробити їм подарунок – задонатити на збір на засоби РЕБ.


Alyona Alyona відсвяткувала день народження / Фото з інстаграму реперки


Alyona Alyona відсвяткувала день народження / Фото з інстаграму реперки

Зіркові дні народження: останні новини

  • Дружина Віктора Павліка днями відсвяткувала 30-річчя. Вона організувала вечірку в одному зі столичних ресторанів. На святі були її чоловік, син, мама та найкращі подруги.
  • Доньці принца Гаррі та Меган Маркл виповнилося 3 роки, і батьки влаштували для неї святкування в сімейному маєтку. Зіркові батьки розпочали святкування доньки Лілібет напередодні дня народження, запросивши близьких друзів, родину та товаришів.
  • Чоловік Маші Єфросиніної, який служить у ЗСУ, зворушливо привітав її з ювілеєм. Тимур Хромаєв присвятив дружині чуттєві рядки та висловив вдячність за її появу в його житті.