Дует гідно представив Україну на Євробаченні-2024. За результатами голосування, дівчата отримали 453 бали та посіли почесне третє місце.

Не пропустіть У них свої шляхи, – продюсер Полякової про майбутні виступи аlyona alyona і Jerry Heil в дуеті

Як дует порушив правила конкурсу

Реперка повернулася до Києва, де її зустріли з піснею Teresa&Maria. Виконавиця поділилася, що разом з Яною дещо порушила правила Євробачення. Річ у тім, що українська делегація одягнула футболки з написом Free Azovstal Defenders, але на конкурсі демонстрація будь-яких політичних жестів заборонена.

Тому команда вирішила не ризикувати та не вдягати на артисток ці футболки. Втім, дівчата все одно вирішили зробити фото в цьому вбранні та опублікувати його в мережу.

Щоб ви розуміли, там таке було! Там заклеювали будь-який напис, будь-який бренд, якщо в тебе десь на нігтях, на обличчі. Аполітичне пресування було дуже великим. Ми ризикнули і тайком одягнули такі футболки,
– поділилася реперка.

Водночас Альона розповіла, що з Яною радилася щодо вигуку наприкінці виступу про підтримку України. У результаті розмов, виконавицям дозволили це зробити.

Ми комунікували з багатьма представниками від держави, нашою командою, суспільним мовником. Це було наше велике колективне рішення,
– зазначила артистка.

alyona alyona про порушення правил на Євробаченні: дивіться відео онлайн

Дует одягнув футболки Free Azovstal Defenders

  • alyona alyona та Jerry Heil опублікували пост, де зазначили, що зробили все можливе, щоб нагадати всьому світові про військовополонених українців. Вони одягнули для фото футболки з написом Free Azovstal Defenders.
  • Водночас у цьому вбранні можна було побачити дівчат і в деяких інтерв’ю, присвячених конкурсу Євробачення-2024.
  • Дует вкотре скористався можливістю розповісти іноземцям про страшні речі, які наразі відбуваються з військовополоненими.