Українська співачка зізналась, що її зовнішні зміни пов'язані з внутрішнім станом. Але що саме наштовхнуло її на новий імідж – не зауважила.

До слова Хотів познайомитися: дружина Віктора Павліка отримала повідомлення про невірність чоловіка

Злата Огнєвіч змінила імідж

Спершу Злата Огнєвіч показалась у перукарні та продемонструвала, як виглядала до зміни іміджу. Вона несподівано вирішила відстригти значну частину свого волосся.

Час від часу в залежності від періоду й обставин мого життя у мене відбуваються певні зміни. Вони пов'язані чи то з особистим життям, чи то з творчістю… І зараз я вирішила знову зробити щось кардинальне,
– поділилась артистка.

Вже на фото "після" Злата Огнєвіч постала з новою зачіскою – каре. Щоправда, зірка залишила свій темний колір волосся.

Злата Огнєвіч до та після зміни / Фото з інстаграм-сторіз

Секрети краси українських зірок

  • Тіна Кароль розкрила, завдяки чому вона слідкує за своєю формою та підтримує фізичне здоров'я. За словами зірки, це аштанга йога та мислення.
  • Настя Каменських розповіла про те, як вона правильно харчується. На сніданок вона вживає складні вуглеводи, на обід – клітковину, курятину й гречку, а вечеряє салатом, рибою або індичкою.
  • Даша Астаф'єва зізналась, що у 38 років фарбує волосся, бо з війною повністю стала сивою. Вона скептично ставиться до хірургічного втручання, але робить уколи краси.