Знаменитість зізналася, що тоді вона випила надмірну кількість транквілізаторів. Все через душевний біль, з яким не могла впоратись.

Цікаво Це навіть не критика, – Позитив раптово заговорив про Каменських, яка будує кар'єру за кордоном

Що Злата Огнєвіч розповіла про спробу самогубства

Співачка зізналася, обговорювати цю тему для неї складно, і вона не може розкривати всі деталі того, що сталося, і що було причиною.

Тригером стали певні обставини в моєму житті. Це великий душевний біль і я не могла впоратися. Це була не я... Тригером послужила людина,
– сказала Злата Огнєвіч.

Виконавиця підкреслила, що суїцидальні думки не виникають раптово, а часто є наслідком багатьох факторів, що сприяють цьому.

Спочатку легка депресія, потім – важкий психологічний стан. Я була як нульова система, яка відчувала, що я вмираю. І мені мозок подав ідею, що це єдиний шлях позбутися мук душі. І ця думка мені приходила досить часто,
– зазначила знаменитість.

Водночас артистка підкреслила, що зараз би ніколи цього не зробила, бо тепер усвідомлює цінність життя. Вона підкреслила, що вже пропрацьовувала цю тему з психотерапевтом.

Хто ще з українських зірок хотів вчинити самогубство

  • Ектор Хіменес-Браво розповів, що три рази намагався накласти на себе руки. Шеф-кухар стикався з висміюванням і тиском з боку батька і старшого брата і відчував себе "клоуном" для сім'ї.

Батьку з братом подобалося кепкувати, знущатися з мого вигляду. Я був дуже худенький. І те, який я мав вигляд, як я рухався, як грався, як бігав у футбол, хоч би що я робив – завжди були кепкування та насмішки. Я був наче клоун для них. І всі сімейні зустрічі – це були найгірші моменти в моєму житті,
– поділився кулінар.

Він також додав, що, прагнучи показати батькові свою самостійність та успішність, він і почав вивчати кулінарію.

  • "Міс Україна Всесвіт 2023" Ангеліна Усанова думала про самогубство після важкого розриву стосунків. Згадуючи про той важкий час, модель підкреслила, що їй допомогли надія в те, що все буде добре, віра, що життя має сенс і любов, що наповнювала кожну клітинку її тіла.
  • Авторка треку "Танцюю гопак" Юлія Лущинська казала, що через хейт хотіла вистрибнути з 15-го поверху, втім, щось її стримало. Згодом, за словами співачки, вона дізналася, що вагітна.