У зірки фільмів "Сутінки" та "Бетмен" Роберта Паттінсона народився первісток. Це перша спільна дитина для нього та акторки Сьюкі Вотергауз.

До слова Зірка "Кріпосної" став батьком вдруге: фото з новонародженим малюком

Роберт Паттінсон став батьком

Про поповнення у зірковій сім'ї стало відомо від папараці. Вони сфотографували новоспечених батьків на прогулянці в Лос-Анджелесі.

Роберт Паттінсон та Сьюкі Вотергауз намагалися приховати свої обличчя за окулярами та головними уборами, але їх однаково впізнали. Цікаво, що актор віз первістка у ніжно-рожевому візочку. Шанувальники припустили, що у пари народилася дівчинка.

Пізніше до прогулянки доєдналась мати Сьюкі - Елізабет.

Стосунки Роберта Паттінсона та Сьюкі Вотергауз

  • У 2018 році зірки закрутили романтичні стосунки. Вони намагалися приховувати відносини від публіки, але неодноразово потрапляли в об'єктиви папараці. Вже у наступному році Роберт Паттінсон неохоче підтвердив, що зустрічається з Вотерхауз, але додав, що увага преси йому неприємна. Згодом пара почала жити разом. Особливо їхні стосунки укріпила пандемія.
  • Роберт і Сьюкі наразі неодружені, однак чутки про їхні заручини ходять ще з грудня. Акторка підігріла обговорення, коли з'явилась на публіці з каблучкою на безіменному пальці.
  • Сьюкі Вотергауз оголосила про свою вагітність на фестивалі Corona Capital у Мехіко, де показалася з округлим животом. Однак вона ніяк не коментувала стосунки з Паттінсоном.