Виявилось, що плани подружжя стосуються житла. Вони думають над тим, щоб продати наявний будинок і за отримані кошти придбати більший.

До речі Євген Кот повідомив про вагітність дружини: кумедна реакція тестя й тещі потрапила на відео

Кот і Татаринцева розсекретили, на що збирають кошти

Женя з Наталею думають не тільки про себе, а й про майбутню дитину. За словами пари, їхнім бажанням є не просто купити більше житло. Вони хочуть мати будинок ближче до Києва. Зараз знаменитості живуть за 12 кілометрів до столиці.

Ми хочемо розширити наш будиночок. Не добудувати, а змінити. Наш продати й купити трохи більший. Ближче до Києва. Не там, де ми зараз живемо, за 12 кілометрів від Києва. Хочемо переїхати десь за 2−3 кілометри,
– розповів Женя.

Також Наталія поділилась, як дізналась про свою вагітність. За словами жінки, це стало для неї повною несподіванкою. Женя також дуже зрадів цій новині та не міг стримати своїх емоцій.

Для мене – це був неймовірний сюрприз. Взагалі, я очікувала на свої жіночі дні. А Євген сказав, щоб я зробила тест. Я була сама вдома. І мені довелося йому телефонувати. Він кричав на всю машину,
– сказала чемпіонка світу з гімнастики.

Інтерв'ю Жені Кота й Наталії Татаринцевої: дивіться відео онлайн

Чому раніше Татаринцевій не вдавалося завагітніти

Наталія розповідала, що не могла стати мамою через динамічну кар'єру в гімнастиці. Вона часто нервувала через постійні змагання, й це погано впливало на її здоров'я. Тож останнім часом жінка вирішила повністю зосередитися на своєму емоційному стані.

Нещодавно Кот і Татаринцева також зізналися, що їм поставили діагноз – безпліддя. Тому упродовж року пара працювала з репродуктологом – готувалась до штучного запліднення. Утім, подружжя вирішило покластися на власні сили й диво таки трапилося.