Нещодавно зрадник отримав російський паспорт, чим похизувався у своїх соцмережах. Він поширив відповідну світлину на фоні триколору та портрету диктатора Путіна. Запроданець не міг стримати радості, що тримає в руках паспорт країни-агресорки.

До теми Ти – шмаркля, – Андрій Бєдняков висміяв зрадника Бардаша, який отримав російський паспорт

Бардаш зробив зневажливу заяву про Україну

За словами путініста, багато людей привітали його з отриманням громадянства країни-агресорки. Він сказав, що відчуває себе частиною "великої родини". Очевидно, Бардаш радіє, що став ближчим до терористичної держави, яка знищує український народ та стирає з лиця землі міста.

Також зрадник цинічно висловився про Україну. Він назвав наш паспорт "чорною міткою". Уродженець Алчевська, якого росіяни окупували ще в 2014, зазначив, що не хоче мати нічого спільного зі всім українським.

Не хочеться бути дотичним до цієї націоналістичної отрути. В мене огида до українського паспорта. Розумію, що це напевно грубо та жорстко звучить, але якщо чесно, до всього україського зараз таке ставлення,
– сказав він.

Хто такий Юрій Бардаш

  • Раніше зрадник активно займався просуванням різних музичних проєктів. Зокрема, був продюсером Quest Pistols, "Гриби", "Нерви", Wellboy, Луна. Також він був учасником гурту "Грибы".
  • Коли Росія почала велику війну проти України, Бардаш переїхав до країни-агресорки. Чоловік займається поширенням російської пропаганди на різних майданчиках, у тому числі у власних соцмережах.
  • Особливим цинізмом вразив прямий ефір путініста, в якому він розповідав про "вчасну капітуляцію", "один русский народ", "братовбивчу війну на Донбасі". Схоже, запроданець відпрацьовує криваві рублі, надані Кремлем.
  • До того ж Бардаш вітав диктатора Путіна з днем народження. До нього він звернувся "від імені здорових українців".
  • Також путініст займається "пошуком талантів" в тимчасово окупованому Донбасі для конкурсу "Звуки мого регіону". Проєкт відбувається за рахунок грантів влади країни-агресорки. А ще він знімає різні пропагандистські фільми.