Це символічно відбулося 14 лютого, в День всіх закоханих. Інфлюенсерка виставила відео, яке нагадало сцену з фільму, де й розкрила обличчя обранця.

Важливо Ранок по-українськи: знаменитості емоційно відреагували на масовану ракетну атаку росіян

Верба вперше показала обличчя свого нареченого

У День святого Валентина блогерка виставила атмосферне відео з Костянтином. У ролику дівчина з'явилася в елегантній чорній сукні з оголеною спиною та витонченими підборами зі стразами. Водночас її коханий одягнув чорні штани та сорочку в тон. Пара ніжно обіймалася, цілувалася й танцювала в красивому приміщенні, яке було прикрашене великою кількістю свічок.

Наречений Юлії Верби

  • У липні 2023 року популярна блогерка несподівано поділилася фото зі своїм таємничим партнером. Вона намагалася не розкривати його обличчя.
  • Вже восени Костянтин освідчився Юлії у місці, яке мало велике значення для них обох. Хлопець зробив пропозицію при свічках, які виклав у формі серця. До того ж він подарував дівчині красивий букет червоних троянд та вишукану каблучку.
  • Згодом пресі вдалося розкрити особу нареченого блогерки. Його ім'я Костянтин Золотухін. У відкритих джерелах зазначено, що він пережив розлучення в травні 2021 року. Також стало відомо, що у чоловіка є донька від першого шлюбу.
  • Цікаво, що, за даними інсайдерів, наречений Верби сидів у СІЗО. Йому висунули звинувачення у шахрайстві за те, що він нібито займався продажем фальшивої техніки замість справжньої продукції Apple.