Вона пояснила свої слова щодо корупції в Україні. Крім того, дівчина поділилася, яку позицію має щодо повномасштабного вторгнення.

Вас також може зацікавити Втік з України: Злата Огнєвіч назвала ім'я артиста, який здивував її своєю позицією

Юля Верба вважає, що статті, які вийшло про неї, є замовними

Я написала два речення своєї думки, і це сприйняли за ІПСО... Наш час – це час єднатися, а не шукати ворогів серед своїх, коли я дійсно нічого поганого не сказала і не зробила. Це вже просто маніпуляція якась… Я тут пишу свої думки, які, прошу зауважити, не несуть загрози нашій державі й, здається, у нашій країні є право на власну думку. Якщо вам моя думка не сподобалася – відпишіться. Ніхто насильно вас тут не тримає. Стежте за відповідними діячами, а не за мною,
– написала інфлюенсерка.

Вона висловила підтримку Україні та її народу, підкресливши свою позицію проти Росії. І заявила, що завжди хотіла найкращого майбутнього для своєї країни.


Все, тема закрита. Хай кожен живе, як вважає за потрібне. Ворог – Росія. Допомагати треба ЗСУ і постраждалим від війни. Єднатися і бути один народом проти одного ворога,
– підсумувала Верба.

Юля Верба відреагувала на хейт / Скриншоти з інстаграм-сторіс

Нагадаємо, Юля Вербу розкритикували через те, що вона на тлі масованої ракетної атаки по України написала, що "світ нічого не робить", коли бачить як гинуть невинні люди й діти, а "нашу країну обкрадає наша ж влада".