Нещодавно музичний оглядач прокоментував останній сольний виступ Юлії. Йому він здався "неповноцінним" без інших учасників гурту.

Цікаво Для чого такі українці, – відома блогерка різко висловилася про Таню Пренткович, яка за кордоном

Саніна зазначила, що тур Special Kiss є її власним бачення творчості колективу як співавторки пісень. Водночас вона не впевнена, що матиме можливість гастролювати так Україною через повітряні тривоги та обстріли.

До того ж співачка відчуває, ніби злилася з іншими учасниками гурту за 13 років його існування. Тому артистка захотіла відокремитися, щоб сольно спробувати свої сили.

Однак, ідея виконавиці не сподобалася її колегам з колективу, проте вони їй не заважали з підготовкою до туру, чим завдячує чоловікам.

Втім, Юлія не стала розповідати, що конкретно сталося між учасниками гурту. Щоправда, деякі користувачі вважають, що проблеми виникли через перебування чоловічої частини колективу за кордоном. Цікаво, що вже восени The Hardkiss запланував благодійні концерти у США, де виступатиме у повному складі.

Юлія Саніна прокоментувала складні часи The Hardkiss: дивіться відео онлайн

Конфлікт Саніної та Бутурлакіна: що відомо

  • Музичний оглядач відвідав сольний виступ артистки та поділився враженнями. Він зізнався, що попри повагу до неї, не розуміє "нинішнє мовчання гурту та його переховування від ЗМІ".
  • До того ж Роман відчув себе "покинутим глядачем". Ба більше, Бутурлакіну виступ здався неповноцінним без інших учасників гурту.
  • Втім, співачка не забарилася з реакцією на слова оглядача. Вона написала йому в особисті повідомлення з порадою залишити професію, оскільки його огляд концерту – нудний.
  • У відповідь Бутурлакін закликав виконавицю відповісти на ті питання, які виникають в українців. Роман запевнив, що вона є лідером думок, тому "відмовчування сприймається боляче".