Хорват Baby Lasagna виступив у гранд-фіналі Євробачення-2024 під номером 23. Його трек Rim Tim Tagi Dim викликав бурхливі оплески та гучні крики залу.

Не пропустіть Закликали до миру та свободи Україні: alyona alyona & Jerry Heil виступили у фіналі Євробачення

Про що пісня представника Хорватії

Трек розповідає історію хлопця з села, який вирушає в далеку путь. Він очікує нове життя, однак хвилюється за своє майбутнє. А назва пісні Rim Tim Tagi Dim означає вигаданий народний танець з рідного села юнака.

Конкурсним треком Baby Lasagna показав проблему еміграції молоді з Хорватії. Ба більше, пісня створена на основі реальних подій, а саме на досвіді артиста, який шукав кращого життя в Німеччині.

Місія Baby Lasagna – розважати вас, водночас привертаючи увагу до соціальних і духовних викликів, що стоять перед окремими людьми та суспільством. Пісня може здатися веселою та жартівливою, але насправді вона натхненна масовою еміграцією молоді з Хорватії,
– розповів виконавець.

Виступ Baby Lasagna у гранд-фіналі: дивіться відео онлайн

Що відомо про виступ хорвата у гранд-фіналі

Артист з'явився на сцені разом з танцівниками, які були одягнені в чорно-білі костюми та мереживні балаклави. Водночас сам хорват постав у білих штанах з мереживною сорочкою та червоній жилетці.

Виступ співака супроводжували світлові спецефекти. До того ж на фоні були зображені голографічні рожеві коні, що символізують село, в якому виріс юнак з пісні.

Танцівники навколо артиста створили шалену атмосферу своєю боротьбою, повністю передавши сенс композиції. Глядачі проводжали виконавця бурхливими оплесками та гучними криками.