За словами військової, Деснянський районний суд міста Києва постановив видати Стипанюку обмежувальний припис терміном на 6 місяців. Тоді чоловік подав на апеляцію, проте він отримав негативну відповідь, чому не може не радіти Євгенія.

До слова Фейковий "фронтовик", – Емеральд жорстко "пройшлася" по відео ексчоловіка Стипанюка з передової

Показовий виступ Стипанюка

28 лютого Євген Стипанюк прийшов до зали Київського апеляційного суду у військовій формі. Євгенія вважає це спекуляцією задля підняття власного авторитету. Далі чоловік намагався підготуватися до засідання, публічно перечитавши шпаргалку, написану його адвокатом.

Виступ цього "актора" також насмішив присутніх – він постійно повторював, що є воїном і брехав, що повністю забезпечує доньку,
– зазначає Євгенія.

Водночас судді намагалися звернути увагу Стипанюка на те, що сказане ним взагалі не стосується справи. Однак, чоловік ніяк не відреагував на слова суддів і почав кричати про зраду Євгенії. Ба більше, він погрожував ексдружині вбивством.

Як зауважує Євгенія, під час оголошення суддею про часткове задоволення апеляції, Стипанюк та його адвокат почали показово радіти й обійматися. Однак, коли вони почули про залишення в силі обмежувального припису, їхня радість зникла. Пізніше Стипанюк звинуватив суд у "незаконному рішенні" та пообіцяв подати касаційну скаргу.

Євгенія здивована такою поведінкою чоловіка та його неповагою до суду. Водночас жінка подякувала суддям за зважене рішення. Хоч вона й зараз перебуває на важкому шляху, проте "правда перемогла і цього разу".

Подробиці скандалу Емеральд та Стипанюка

  • 9 жовтня минулого року Євгенія Емеральд офіційно підтвердила розлучення з Євгеном Стипанюком. Причиною розриву стало домашнє насилля: як фізичне, так і моральне.
  • Пізніше Євгенія поділилася історіями колишніх жінок Стипанюка. Він погрожував їм вбивством та шантажував.
  • Після цього Емеральд домоглася заборони бачитися Стипанюку з їхньою спільною донькою.
  • Зараз триває судовий процес про позбуття Стипанюка батьківських прав.