Шеф-кухар та популяризатор української кухні зізнався, що мав бронь від Міністерства культури до кінця минулого року. Це означало, що його не могли мобілізувати. Євген Клопотенко уточнив, що зараз все інакше. Та повістки він не боїться.

До слова Сказала, що я лицемір, – Євген Клопотенко вперше зізнався, чому посварився з Раміною Есхакзай

Чи можуть мобілізувати Клопотенка

Зараз у мене немає броні, але вона була. У мене була бронь від Мінкульту до кінця минулого року. У мене немає броні, у мене немає жодних попусків. Чому я маю боятися? Я не боюся отримати повістку! Якщо мені прийде повістка, я думаю, що мене точно оформлять кухарем,
– вважає Євген Клопотенко.

Кулінар пригадав, що багатьох медійних особистостей відкликали з фронту, оскільки вони більш ефективні в тилу. Це може статися і з ним. Та у будь-якому разі він не боїться повістки.

"Не кожна людина може бути ефективною в тилу, не кожна може бути ефективною на фронті. Я вважаю, що я можу бути ефективним, я це роблю і показую своїми діями. Але якщо потрібно буде йти мені на фронт, то варіантів немає. Нема такого, хто має бути на фронті, а хто ні", – додав Клопотенко.

Зірки про мобілізацію

  • Андрій Хливнюк вважає, що не потрібно чекати, поки прийде повістка. Перечекати цю війну не вийде, потрібно кожному долучатися до неї на своєму рівні можливостей.
  • Актор Макс Девізоров нагадав про щоденні втрати цвіту української нації. Він порадив кожному військовозобов'язаному готуватися до фронту.
  • Тарас Тополя готовий повернутися на війну, якщо це рішення приймуть.Він вважає, що варто переналаштувати механізми роботи ТЦК, але без людського ресурсу для перемоги не обійтися.