Він вважає, що війна закінчиться не скоро. Тож, як зазначив військовий, не варто чекати поки прийде повістка, треба робити все можливе для того, щоб Україна перемогла якомога швидше.

Цікаво У "Вечірньому Кварталі" знайшли заміну Олені Кравець: хто буде новою акторкою шоу

Андрій Хливнюк висловився про мобілізацію в Україні

Музикант підкреслив, що треба допомагати війську вже зараз, адже з початком повномасштабного вторгнення життя українців розділилося на до та після і вже ніколи не буде таким як раніше.

"Це надовго. З цим потрібно жити. Кожен на своєму рівні, хто як може, має долучитися до цієї війни. Різними способами, щоб вона закінчилася", – сказав Хливнюк.

Тож, на його думку, не варто просто чекати, коли прийде повістка.

Ми не можемо просто перечекати. Це неможливо. Навіть наші друзі, партнери, які нам допомагають, думають, що перечекають цю війну. Вони дуже сильно помиляються. Її неможливо перечекати. Сенцов штурмує посадки у свої 43+. Непотрібно чекати ніякого рекрутингу. Наше життя змінилося. Не треба чекати повістки,
– наголосив військовослужбовець.

Інтерв'ю з Андрієм Хливнюком: дивіться відео онлайн

Андрій Хливнюк воює у складі ЗСУ

  • З початком повномасштабного вторгнення Росії музикант пішов захищати Україну. На передовій на Херсонському напрямку він бере активну участь в повітряній розвідці.
  • Зокрема, артист – пілот ударного безпілотника вітчизняного виробництва.
  • До того ж він керує своїм підрозділом і двома екіпажами, взявши на себе роль командира. Хливнюк займається розробкою стратегії та виконанням бойових завдань.
  • Крім того, завдяки командуванню співак має можливість поєднувати службові обов'язки з закордонними концертами, спрямованими на залучення коштів для ЗСУ.