Річ у тім, що Раміна провела інтерв'ю зі скандальною співачкою, що засудив кулінар. Водночас Есхакзай образилась і назвала Євгена лицеміром.

Не пропустіть Українку вирізали з ефіру, а росіянку просували: як пройшов суперфінал конкурсу "Міс Земля 2023"

Євген Клопотенко посварився з Раміною Есхакзай

Виявилося, що це сталося після того, як блогерка провела інтерв'ю зі скандальною Світланою Лободою. Це викликало критику з боку Клопотенка, оскільки він вважає, що не треба "тягнути" співачку з суперечливими заявами в український інформаційний простір. Так, кухар опублікував допис в соцмережах, де про це написав. Згодом Раміна відреагувала на заяву Євгена і назвала його лицеміром.

Раміна Есхакзай назвала Клопотенка лицеміром
Раміна Есхакзай назвала Клопотенка лицеміром / Скриншот з інстаграм-сторіс

Вона Лободу зняла. Я проїжджаю в авто, а вона стоїть і бере інтерв'ю в Лободи. Я фотографую і кажу: "Браво!". Я почав говорити про те, що це не окей. Вона образилася і сказала, що я лицемір. Мабуть, мені треба було їй написати: "Що ти робиш?". Але ми не так близько спілкувалися, щоб я міг так писати. Вона на мене образилася, покликала іншого шеф-кухаря на інтерв'ю,
– розповів кулінар.

Попри розбіжності, кухар вважає, що Раміна займається правильною справою, однак, на думку Клопотенка, не розуміє, хто повинен отримувати визнання серед українців, а хто ні.

"Я вважаю, що вона намагається робити прикольні речі. Однак у неї або зміщений фокус розуміння добра і зла, або вона щиро не розуміє, що не можна Лободу тягнути до українського простору. Вона щиро не розуміє і вважає, що я її якось образив. Ми з нею це не проговорювали, не зустрічалися", – підсумував Євген.

Інтерв'ю з Євгеном Клопотенком: дивіться відео онлайн

Що не так зі Світланою Лободою

Попри те, що з початком повномасштабного вторгнення співачка виїхала з Росії, вона продовжує співати свої російськомовні хіти. До того ж вже не раз потрапляла в гучні скандали.

Наприклад, вона публічно принизила відвідувачку свого концерту, яка наважилася виступити з плакатом на знак протесту проти виконавиці. Крім того, артистка заступилася за таксиста, який відмовлявся говорити українською.

Остання з них – заява про те, що співачка далі випускатиме треки російською: "Я продовжуватиму писати пісні українською та російською мовами для російськомовної аудиторії, бо вона велика. Тому що це люди, які мене підтримують, які підтримують мою країну".

Ці та кілька інших спірних вчинків привернули увагу до Лободи, викликавши як критику, так і підтримку серед українців.