Він розповів, як часто вдається бачитись з дружиною та донькою і пояснив, чому це складно. Водночас репер підкреслив, що вибір піти на фронт був свідомим, і дружина підтримувала його. Вони з Анною відкрито обговорювали його рішення, від самого початку усвідомлюючи ризики полону та смерті.

Не пропустіть Чоловік Полякової вперше відреагував на "таємний роман" дружини з відомим кухарем

Якими є стосунки Yarmak з дружиною під час війни

Артист вважає, що тривала розлука негативно впливає на сімейні стосунки.

Я відверто відвикаю від родини. Хоча телефоном я говорю з дружиною часто, навіть на бойових: сидиш іноді в підвалі, є вільний час, щоб набрати та запитати, як справи. Але ти відвикаєш, адже телефон – це зовсім інше,
– пояснив військовий.

Проте Олександр наголосив, що докладає всіх зусиль, щоб проводити час з дружиною і донькою, коли це можливо.

Іноді вони їдуть до мене на зустріч, наприклад, коли у нас передислокація, і я маю 1 день, поки група в дорозі. Ми можемо зустрітися десь у Дніпрі, в Полтаві. Ми намагаємося їхати на зустріч одне до одного, тому що я сумую за ними,
– додав співак.

Інтерв'ю з Yarmak: дивіться відео онлайн

Що відомо про стосунки Yarmak з дружиною

  • Олександр розповідав, що нинішні стосунки з Анною – його перші серйозні стосунки. До цього він зустрічався з дівчатами лише місяць-два.
  • Майбутнє подружжя познайомили спільні друзі.
  • Вже у 2016 році пара відсвяткувала весілля в одному із заміських ресторанів Києва. Після цього вони відправились на відпочинок до Арабських Еміратів.
  • У 2020 році в Олександра та Анни народилася донька Соломія.
  • Попри те, що сам репер одружився рано, він підкреслив, що не радить іншим людям так поспішати, бо це дуже велика відповідальність. Водночас йому пощастило створити міцну сім'ю.