Восени 2023 року артист зізнався, що його серце вже зайняте. Обраницею співака виявилася стилістка Яна Савченко. Wellboy вирішив привідкрити завісу їхніх стосунків та поділитися з аудиторією власним щастям.

Вас може зацікавити Ми просто домовилися, – Wellboy розсекретив, як йому вдалося помиритися з лейблом Papa Music

Залицяння та побачення на примірках

Співак зізнвся, що з Яною він разом вже близько року. А познайомилися вони на зйомках кліпу на пісню "Додому", де дівчина працювала як стилістка. Яна настільки запам'яталася парубку, що він вирішив почати діяти.

Залицявся, старався робити компліменти, а перші побачення відбувалися на примірках. От коли була примірка, то я дуже радів цьому,
– поділився артист.

Wellboy зазначив, що він вже познайомив дівчину зі своєю мамою. Це відбулося на вечірці від "Люкс ФМ", де співак мав нагоду виступити. Його мама дуже добре відреагувала на Яну та прийняла її. Водночас Wellboy ще не встиг познайомитися з батьками коханої через те, що вони наразі за кордоном.

Що співак каже про кохану

Артист зізнався, що Яна дуже любляча, ніжна та мудра людина. До того ж він до неї часто прислухається. Водночас співак не приховує і наявні сварки та ревнощі в стосунках. Проте говорить, що це нормально й без них ніяк. А найважливішими рисами стосунків він вважає підтримку, повагу та кохання.

Останні новини про Wellboy

  • У 2023 році артист повідомив про припинення співпраці з музичним лейблом Papa Music. Wellboy пояснив, що причиною розірвання контракту стала дотичність одного із засновників лейблу до продюсера втікача Юрія Бардаша. Сам лейбл спростував цю інформацію через подачу заяви на самих себе до Служби Безпеки України.
  • Через це співак змінив сценічне ім'я на Anton Velboi та продовжив виконувати пісні, які належали Papa Music. Водночас лейбл подав на артиста до суду й виграв його. Співак мав виплатити Papa Music 300 тисяч доларів до 2028 року.
  • Проте конфлікт вдалося вирішити. Тепер артист має відпрацювати з лейблом ще 3-4 роки, як це було зазначено в угоді.
  • Після скандалу з лейблом виконавець випустив свою першу пісню "Люди на Землі". На той момент лейбл обурився такими діями співака і зазначив, що Wellboy не має права використовувати своє сценічне ім'я. До того ж він не може розпочати співпрацю з іншими лейблом, бо за контрактом він є учасником PapaMusic.