Як відомо, Остапчук через деякий час після розлучення оголосив про нові стосунки. Нею стала журналістка Катерина Полтавська, яка молодша за ведучого на 16 років.

Не пропустіть У мене все добре, – Даша Квіткова відреагувала на чутки про роман з одруженим чоловіком

Яка причина розлучення Остапчука з ексдружиною Христиною

За словами жінки, вона була ініціатором розриву. Попри наявні табу Христини у стосунках, Володимиру таки вдалося порушити одне з них. Вона зазначила, що це була неприйнятна для неї ситуація.

Я дуже принципова людина. Є табу, які я взагалі не сприймаю у стосунках, родині. Я не буду їх терпіти. Це була ситуація,
– заявила ексдружина Остапчука.

До того ж Христина зізналася, що мала почуття до Володимира навіть на момент розриву стосунків. Однак, вона не може точно сказати, що відчував до неї ексчоловік. Особисто для неї стало незрозумілим рішення Остапчука повідомити про річницю нових стосунків у річницю шлюбу з Христиною.

Ба більше, дівчина розповіла про спробу шоумена повернути колишні стосунки договором про дарування будинку. Він прийшов до жінки з цим документом та з пропозицією відновити шлюб, однак вона відмовила йому. На думку Христини, ця ситуація могла послугувати причиною для особистої образи Остапчука.

Можливо, це якась образа. Володимир хотів цей будинок мені подарувати, однак потім думка змінилася, що мені нічого не буде. Коли ти вже домовляєшся, то повинен це слово стримати. Я намагалася вийти на діалог, але нічим гарним він у нас не завершувався. Я хотіла аби він по-чоловічому вийшов до мене і запропонував варіанти,
– зізналася жінка.

Інтерв'ю Христини Остапчук: дивіться відео онлайн

Що відомо про новий шлюб Остапчука

  • Майбутнє подружжя познайомилося в соцмережах і з часом їхнє спілкування переросло в побачення. Датою початку їхнього кохання вони вважають 4 жовтня – день, коли Остапчук розірвав шлюб зі своєю колишньою дружиною Христиною Горняк.
  • Вони довгий час приховували свої стосунки, однак вже на початку 2023 року мережею почали ширитися чутки про їхній роман.
  • Вже 22 лютого 2023 року пара опублікувала фото з паспортного сервісу з надписом "Готово", що викликало підозри фанатів щодо їхнього шлюбу.
  • Володимир Остапчук схарактеризував цей день як найщасливіший у своєму житті. Пара має намір переїхати до будинку, який Остапчук купив, бувши у шлюбі з Горняк. Вони активно працюють над його облаштуванням, попри заяви Христини Горняк про те, що половина будинку належить їй.