Виконавець поширив публікацію Ігоря Лачена про родину Гринкевичів та самого бізнесмена, якого підозрюють у розкраданні державних коштів. Він засудив корупціонера та порівняв його сім'ю з загарбниками.

Важливо Скандал не вщухає: як Гринкевичі намагалися підкупити журналістів через елітну поїздку доньки

Реакція Володимира Дантеса на корупційний скандал

Водночас артист зауважив, що не готовий критикувати Соню Морозюк та її творчість. На думку Дантеса, її успіх не залежав від грошей нареченого Романа Гринкевича, сина фігуранта скандалу.

Я не буду засуджувати творчість Соні, бо це "вкусовщина". Не буду приписувати її успіх цим у*банам. Те, що зробив її чоловік з його родиною, – злочин. І вони для мене такі самі, як і окупанти,
– написав Дантес.


Дантес про скандал / Фото з інстаграм-сторіз

Зауважимо, що у листопаді 2023 Соня Морозюк брала інтерв'ю в Дантеса та подарувала йому свою картину.

"І ще про Гринкевичів. Всі гроші, які у них, подарунки, покупки, які вони робили – у крові захисників і захисниць. Чекаю скорішого слідства і довгого сидіння у в'язниці їм", – додав виконавець.


Дантес про скандал / Фото з інстаграм-сторіз

Публічні особи про корупційний скандал

  • Євгенія Емеральд не тільки розкритикувала Соню Морозюк через ймовірну причетність до корупції, але й дорікнула щодо творчості. Вона показала картини, які художниця писала російською вже під час повномасштабної війни.
  • Христина Горняк несподівано стала на захист Морозюк. Вона, звісно, засудила корупцію та розкрадання державного бюджету. Але закликала не применшувати успіх дівчини, який художниця досягла до стосунків. з Романом Гринкевичем
  • Анна Трінчер була більш категоричною та висловила нерозуміння, як Соня могла не цікавитися сферою діяльності людини, за яку зібралась виходити заміж. Для неї дивна й реакція Морозюк на весь скандал.