В інстаграм-сторіз Володимир Дантес розповів, що випадок стався у січні, коли він стояв на київському вокзалі. Раптово з його карток почали зникати гроші.

До слова Прямо під час концерту: Володимир Дантес та Олексій Дурнєв роздягнулися за чималий донат

Володимир Дантес став жертвою аферистів

"Фішка була в тому, що хтось із моїх карток у Барселоні щось купував. Я заблокував картки, написав у підтримку банку", – розповів музикант.

Шахраї намагалися зняти з карток Володимира понад 100 тисяч гривень. Частково їм це вдалося – крадії отримали доступ до його фінансів завдяки телефону, що знайшли у Польщі.

У чому виявилася велика проблема? Ми з Льошею (Олексій Дурнєв, – Show 24) були в турі у Польщі, і в мене розбився телефон. Я якось ледь-ледь зміг перенести дані на новий, а той просто викинув. Як з'ясувалося, цього робити не можна, бо його хтось знайшов. Минув рік чи півтора, хтось якось відновив доступ і почав у Барселоні щось купувати із моїх карток,
– поділився Дантес.

Через 3 місяці інцидент вирішився, після судових процесів і листувань з магазинами, де знімалися кошти артиста.

"Минуло три місяці. Банк весь час займався цією справою карток, з яких знімалися гроші, адже це була афера. Писали, якісь там суди були… І сьогодні повернулися назад всі ці гроші", – зрадів музикант.

Володимир Дантес про проблеми через аферистів: відео

Які зірки ставали жертвами схем аферистів

  • Аферисти намагалися нажитися на імені Наталії Могилевської. Вони продавали квитки на участь у дитячому конкурсі талантів, якого насправді не існує. Також співачка закликала не купувати ліків, які рекламують від її імені.
  • Шахраї скористалися тим, що акторка Катерина Тишкевич була в комі. Вони створили фейковий акаунт під її іменем та відкрили збір на лікування. Акторка наголошувала, що не проводить жодних зборів.
  • Наймасштабніша афера траплялась з гуртом СКАЙ, Златою Огнєвіч та іншими артистами. Шахрай Тарас Доненко крав кошти за концерти українських зірок і зникав.