За словами фронтмена, це була наймасштабніша шахрайська схема в українському шоубізнесі. Аферист лише в гурту забрав понад 3,5 мільйони гривень та зник.

Не пропустіть Після довгих років очікування: переможець "Танців з зірками" Євген Кот вперше стане батьком

Олег Собчук назвав суму, на яку їх "кинув" організатор

Як розповів співак, квитки майже на всі концерти їхнього гурту розпродані, однак нічого, щоб провести виступи, не було оплачено. Так, власник концертної компанії вкрав близько 3,6 мільйона гривень й просто зник з цими коштами. Попри це, колектив вирішив не підводити фанів і музиканти проведуть виступи.

Ще є Злата Огнєвіч, Тарас Чубай та Руслана... Ми маємо ситуацію, коли в нас проданий тур, у більшості міст – аншлаги, а ні за що не проплачено. І грошей немає. А скасувати концерти й повернути людям кошти не можемо, бо їх немає. Щоб не підвести прихильників, ми взяли на себе відповідальність провести ці концерти. Сподіваємося, що шахрая знайдуть, він понесе відповідальність,
– поділився артист.

Що Злата Огнєвіч казала про афериста

Довгоочікувані концерти виконавиці в Миколаєві, Львові, Ужгороді, Харкові та Києві були раптово скасовані. Співачка розповіла, що власник компанії, якій було доручено організувати виступи, Тарас Доненко безслідно зник.

"Зі сторони нашої команди ми докладемо максимум зусиль, щоб вирішити цю прикру ситуацію і змусити Тараса Доненка повернути усі кошти за квитки",
– додала Злата.

Згодом, виконавиці все ж вдалося домовитись і вона оголосила, що виступи у Львові та Миколаєві все-таки відбудуться.

"Увесь цей час ми з командою шукаємо усі можливі варіанти й способи вирішення ситуації з концертами. І я вірю, що нам вдасться це зробити. Я сподіваюсь на Вашу підтримку і розуміння. Дуже люблю наші зустрічі на концертах і чекаю на кожну з них", – підкреслила знаменитість.

Як Олег Собчук почав співпрацювати з шахраєм

Як розповів лідер гурту СКАЙ, власник концертної компанії StarLabel Тарас Доненко сам запропонував свої послуги. Згодом, колектив почав співпрацювати з чоловіком, і разом вони провели близько 100 концертів. Спочатку, за словами Собчука, Доненко добре виконував свої обов'язки, проте пізніше забрав всі гроші та втік.

"Сталася наймасштабніша шахрайська схема в нашому шоубізнесі – це 100-відсотково. Такого масового "кидка", де було б залучено стільки артистів і фігурували такі суми, не пам'ятаю", – наголосив співак.

Водночас фронтмен гурту поділився, що шахрая зараз активно розшукують правоохоронці.

"Виявилося, що цей чоловік заборгував дуже багато мільйонів гривень різним людям, які виконали роботу, однак не отримали гроші. А ще до того, як він почав займатися шоубізнес, як ми потім дізналися, він мав ще один бізнес, де сотням людей теж не заплатив", – підкреслив артист.