Сьогодні українські зірки вигадують усі можливі способи зібрати кошти на ЗСУ. Так співак Володимир Дантес і Олексій Дурнєв вирушили у благодійний тур Україною під назвою "Пожежа". Протягом двох місяців зірки розважатимуть шанувальників.

До слова Набрехала мамі: Христина Соловій розсекретила, коли у неї стався перший інтим

Дурнєв і Дантес роздягнулись за донат

Українські співак та шоумен вже виступили з першим концертом, що відбувся у Сумах 1 квітня. Вони неабияк здивували глядачів у залі.

За донат на ЗСУ у розмірі 50 тисяч гривень Володимир Дантес та Олексій Дурнєв роздяглись просто на сцені. Співак оголився до спідньої білизни, а шоумен зняв футболку, поставши перед публікою лише у джинсах.

Дурнєв і Дантес оголилися за донат: відео

Як зірки оригінально збирають кошти на ЗСУ

  • Олександр Волошин разом з кумом та колегою Лесиком відкрили збір на пікапи для ЗСУ. Щоб привернути увагу до нього, блогери вирішили кардинально змінити імідж. Інфлюенсери навіть поголилися налисо.
  • Степан Гіга та Василь Байдак оновили старий хіт артиста "Цей сон", щоб зібрати гроші на РЕБ, "товсті дрони", пікапи та багато інших потрібних речей для Сил Оборони.
  • Леся Нікітюк переспівала хіт культового гурту "Фантом-2", щоб зібрати кошти для військових. Українці закрили цей збір менше ніж за добу.