Хореограф поділився, де саме зараз мешкає. Крім того, він розповів, чим займається за кордоном.

До теми З роботою складно, – Дмитро Ступка про виклики, з якими стикнувся під час життя у США

Влад підкреслив, що живе у Маямі, де продовжує займатися хореографією.

Викладаю приватно в кількох студіях, а іноді й у приватних спортзалах вдома у клієнтів,
– зазначив Яма.

Влад Яма розповів про те, де живе і чим там займається
Влад Яма розповів про те, де живе і чим там займається / Скриншот з інстаграм-сторіс

Зауважимо, раніше він розповідав, що працював хореографом в місцевій танцювальній студії MIAMI DANCE ACADEMY.

Що відомо про виїзд Влада Ями за кордон

  • Танцівник разом зі своєю дружиною та сином прийняли рішення покинути Україну 24 лютого 2022 року, в перший день повномасштабного російського вторгнення. Спочатку родина шукала притулку в країнах Європи, але згодом оселилася у Сполучених Штатах Америки.
  • Перебуваючи за кордоном, хореограф долучається до організації різноманітних заходів та акцій, метою яких є збір коштів для підтримки Збройних Сил України. Крім того, він бере участь у мирних протестах на знак солідарності з українським народом.
  • Хореограф стверджує, що підтримує тісний зв'язок з військовослужбовцями, які захищають Україну, а також відвідує солдатів, що проходять реабілітацію після поранень на території США.
  • Однак, попри патріотичну діяльність, артист неодноразово опинявся в центрі скандалів через недоречні публікації в соціальних мережах у дні масованих обстрілів українських міст або навіть звернення російською мовою.
  • Тим часом відомо, що батьки Влада Ями вирішили залишитися в Україні. Спочатку вони жили на західних теренах країни, а згодом повернулися до рідного міста Запоріжжя, попри постійну загрозу ракетних ударів.