Це наштовхнуло фанів на думку, що Влад Яма приїхав в Україну. Зауважимо, що танцюрист за час великої війни жодного разу не повертався на Батьківщину.

Не пропустіть Alyona alyona пояснила, чому Jerry Heil не повернулася в Україну після Євробачення-2024

Чому фани думають, що Влад Яма повернувся в Україну

15 травня танцівник-втікач опублікував нову світлину. На ній хореограф сидить на капоті машини. Втім, роздивитися номер автівки складно. Водночас, якщо придивитись, то на машині видно напис "Поліція".

До того ж танцівник використав фільтр на фото, який не дозволяє побачити деталі, які б вказували на місце поточного перебування Влада. Окрім капота машини та знаменитості, розгледіти щось ще неможливо.

Я повернувся,
– написав під фото Влад Яма.

Однак, хореограф вирішив більше не коментувати цю світлину.

Влад Яма заявив, що повернувся
Влад Яма заявив, що повернувся / Скриншот з інстаграм-сторіс танцівника

Втім, раніше Влад публікував кадри з Криму, чим здивував фанатів. Світлина викликала суспільний резонанс. Деякі користувачі після цього почали відкрито засуджувати хореографа.

На фото він був одягнений у білу сорочку та сині джинси. Однак, при цьому Влад позував під водою у басейні. Яма зазначив, що це фото було зроблено у 2012 році в Ялті.

Що відомо про виїзд Влада Ями з України

  • Танцюрист з дружиною та сином прийняли рішення покинути Україну в перший день повномасштабного вторгнення Росії. Спочатку родина шукала притулку в Європі, а потім оселилася в США і вже понад два роки живе в Маямі.
  • В Америці Влад працює хореографом в місцевій танцювальній студії MIAMI DANCE ACADEMY.
  • За кордоном хореограф організовує заходи зі збору коштів для Збройних Сил, а також бере участь у мирних акціях на підтримку України.
  • Він стверджує, що підтримує постійний зв'язок з військовослужбовцями, а також відвідує солдатів, які проходять реабілітацію в США.
  • Попри це танцівник часто потрапляє в заголовки новин через недоречні дописи у день масованих обстрілів, чи навіть російськомовні звернення.
  • Тим часом батьки Ями вирішили залишитися в Україні, спочатку вони жили на заході країни, а потім повернулися до рідного міста Запоріжжя.