У 2001 році український композитор Ігор Поклад створив пісню "Колискова". Та довелося хитрувати, щоб її взявся виконувати Віталій Білоножко.

До слова Павло Зібров розсекретив, чому Віталій Білоножко тривалий час не виходив на сцену

Як Білоножко ледь не відмовився від легендарної пісні

Ігор Поклад пригадав, що довго думав над тим, кому віддати свою "Колискову". На думку спав Віталій – але той не хотів "важким голосом" співати пісню для дітей.

Він каже: "Як ти собі це уявляєш? Я своїм важким голосом – і колискову дитині?". А я: "Спробуй на своїх дітях". Він погодився. І коли вони під його спів позасинали, сказав: "Нумо записувати". І на цій колисковій виросло не одне покоління українців, бо вона довгі роки звучала у програмі "На добраніч, діти",
– поділився композитор.

Віталій Білоножко – "Колискова": слухайте онлайн

Дружина Ігоря Дмитровича підкреслює, що це "знакова пісня для мільйонів українців". Вона згадала кумедний випадок, який теж показав цінність цієї композиції.

"Якось я зайшла в гості до подруги Алли. Сидимо на кухні, прибігає її дочка Катя в сльозах: "Мамо, сьогодні не було "Тепле сонечко сідає!". А її замінили якогось часу, пам’ятаєте? І дитина не хотіла лягати спати, доки не почує цю пісеньку. Якось ми її приспали, а дома з чоловіком записали на касету цю композицію і передали Каті", – пригадала Світлана Поклад.

Як зірки згадують Віталія Білоножка

  • Олена Мозгова поділилася, що Віталій Білоножко був чи не єдиним виконавцем, який не відвернувся від її тата після неприємностей та гонінь. Він не підписав листа за те, щоб Миколу Мозгового позбавили всіх знань і нагород.
  • Павло Зібров та Віталій Білоножко були знайомі ще з 80-х років, вони дружили сім'ями і часто гастролювали разом. Співак припускає, що повномасштабна війна дуже вдарила по музиканту. Останні роки життя він перебував у маєтку неподалік від Києва.
  • Ольга Сумська ділилася, що голос Віталія Білоножка звучатиме тепер у серцях українців. Вона подякувала йому за кожну зустріч, мудрість, почуття гумору і талант.