Ведучий зізнався, що російські військові влучили в багатоповерхівку, яка розташована неподалік від району, де він раніше мешкав. Важливо, що й інші українські зірки також відреагували на цей тероризм.

Не пропустіть Не може говорити й співати: соліст ТНМК Фагот повідомив діагноз, який йому поставили лікарі

Як Анатоліч відреагував на обстріл рідного Кривого Рогу

Ведучий зі щемом пригадав свою юність, яка пройшла у місті.

Ми переїхали на мікрорайон Східний коли мені було десь років 11. Звідти я їздив на швидкісному трамваї в 95 гімназію. Ту саму, в якій навчався президент. Влітку ми ходили на солоне озеро між першим і другим Східними мікрорайонами, а ввечері я любив пройтися по кам'яних джунглях до продуктового магазина мого друга,
– розповів Анатолій.

Після цього він висловив щирі співчуття землякам, які постраждали внаслідок російського обстрілу.

Ракети влучають в сусідні будинки, а два роки тому окупанти не дійшли до мого будинку під Вишгородом кілька кілометрів. Війна ближче, ніж здається. Як би ми до неї не звикали,
– додав шоумен.

Що відомо про обстріл Кривого Рогу

  • Ввечері 12 березня було зафіксовано три влучання російських ракет у дев'ятиповерховий та п'ятиповерховий місцеві будинки.
  • На жаль, четверо людей загинули, ще близько 40, у тому числі діти, отримали поранення.
  • Серед наймолодших постраждалих є 2-місячний хлопчик і 11-місячна дівчинка.
  • Після ракетної атаки місцева влада оперативно створила центри допомоги. Один з них розташований на мікрорайоні Східний-1 біля АТБ, а другий – у Народному домі, вул. Криворіжсталі, 52.
  • Там надають допомогу в розселенні, розподілі будівельних матеріалів для ремонту пошкоджених вікон та вирішенні будь-яких інших пов'язаних з цим питань.