Наразі ніхто не знає, чи зниклий учасник встиг покинути концертний зал. Станом на ранок 23 березня з ним досі не можуть зв'язатися.

До слова Запалили "Крокус Сіті": що відомо про гурт "Пікнік", на концерті якого стався теракт

Що відомо про зникнення учасника гурту "Пікнік"

Концертний директор колективу Юрій Чернишевський повідомив, що не може зараз зв'язатися з одним з учасників бенду. Музикант разом із колегами перебував у "Крокус Сіті Холі", де напередодні стався теракт.

Водночас поки не відомо, чи встиг він залишити будівлю після початку стрілянини.

Раніше Чернишевський заявляв, що артисти "Пікнік" ніяк не постраждали. За його словами, всіх, хто перебував за сценою, під час теракту, швидко евакуювали.

Що ще відомо про перебіг теракту: слова очевидців

  • Увечері 22 березня перед концертом російського гурту "Пікнік" у "Крокус Сіті Холі" у Підмосков'ї сталася серйозна стрілянина.
  • Режисер колективу розповів, що терористи, які увірвалися в концертний зал, були озброєні автоматами та вогнеметами. У момент обстрілу чоловік перебував у концертному залі, але вчасно встиг вибігти. За його словами, терористи почали активно стріляти, а один із них навіть підпалював крісла.
  • Досі невідомо хто був причетний до теракту, бо нападникам вдалося втекти.
  • Водночас у нещодавній заяві Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що теракт в "Крокус Сіті Холл" був спланованою операцією, організованою Кремлем для досягнення власних цілей.
  • Наразі, за даними росЗМІ, кількість жертв через теракт зросла до 143.
  • Кількість людей, присутніх на виступі під час обстрілу, не розголошується. Однак організатори концерту підтвердили, що всі квитки були розпродані. На офіційному сайті торгового центру також зазначено, що концертний зал розрахований на 6 200 осіб.