Що цікаво, відправила вона немаленьку суму грошей. Зрадниця зазначила, що важливо підтримувати тих, кого торкнулася "страшна трагедія". Вочевидь криваву війну в рідній країні вона не вважає трагедією.

Не пропустіть Про боротьбу на конкурсі краси, батька в ЗСУ і корупцію: інтерв'ю з "Міс Україною" Софією Шамією

Як Анна Асті допомогла росіянам

Запроданка через свій фонд "Фенікс" пожертвувала російському Червоному Хресту 1 мільйон рублів (що еквівалентно понад 10 000 доларів). Ці кошти будуть спрямовані на підтримку сімей, які постраждали від нещодавнього теракту в торговому центрі "Крокус Сіті Хол" у Москві.

Відбулася страшна трагедія, і ми розуміємо, як важливо надати підтримку тим, кого торкнулося… Пам'ятайте, що добро завжди перемагає зло. А добрі справи починаються із нас самих,
– зазначила Z-патріотка.

Анна Асті пожертвувала гроші росіянам, якіпостраждали від теракту в Крокусі
Анна Асті пожертвувала гроші росіянам, які постраждали від теракту в "Крокусі" / Фото з телеграм-каналу співачки

Що відомо про теракт в "Коркусі"

  • Трагічний інцидент стався ввечері 22 березня 2024 року у Підмосков'ї під час концерту російського гурту "Пікнік".
  • Невідомі, озброєні автоматами, вчинили стрілянину в концертному залі та підпалили будівлю.
  • Точна кількість відвідувачів виступу бенду залишається невідомою, проте організатори події заявили, що всі квитки на захід були повністю розпродані. Водночас згідно з офіційним сайтом торгового центру, концертний зал може вмістити до 6 200 осіб.
  • Так, внаслідок теракту загинуло понад 139 людей. Крім того, є сотні постраждалих.
  • Наразі підозрюють 8 чоловіків у скоєнні теракту. Серед обвинувачених – Алішер Касімов, Далерджон Мірзоєв, Саїдакрамі Рачабалізод, Фариддун Шамсутдін, Мухаммад Файзов, а також сім'я, що складається з двох братів та їхнього батька – Ісломов Амінчон Ісроїлович, Ісломов Діловар Ісроїлович та Ісломов Ісроїл Ібрагімович.