Тарас Тополя розповів, що його підрозділ почав зазнавати втрат з перших днів повномасштабного вторгнення. На жаль, на його пам'яті, перші вбивства – це смерті побратимів.

До слова "Антитіла" порадили Україні відмовитися від участі в Євробаченні наступного року

Тарас Тополя про перших вбитих окупантів

Натомість перших вбитих росіян музикант побачив на Харківщині. Однак йому не доводилося брати у цьому участі, адже Тарас Тополя був парамедиком.

Перші вбиті окупанти – це було на Харківщині. Я завжди зауважую, що я особисто не брав участі у вбивстві росіян. Я був залучений у штурмових і оборонних операціях, як парамедик. Коли ми прийшли у перший день повномасштабної війни, то ми не обирали стати парамедиками. Так сталося в силу наших знань і навичок, які були набуті від 2014 року,
– розповів лідер гурту "Антитіла"

Натомість Тарасу Тополі доводилося контактувати з колаборантом, який чекав на прихід росіян. Однак він залишився живим.

"Мій перший контакт зі "ждуном" відбувся на другий-третій день війни. У нього були мапи летовищ у Києві, на мапі були певні точки позначені. Все говорило про те, що він був агентом, який чекав на росіян. Він залишився живим. Мабуть, в цьому й полягає відмінність українців від них, що ми є гуманнішими", – підкреслив Тополя.

Чи повернеться Тарас Тополя на війну

  • Тарас Тополя та інші учасники гурту "Антитіла" перебували на фронті близько 7 місяців. Наказом тодішнього Головнокомандувача Залужного, у серпні 2022 року гурт відкомандирували з Харківщини до Києва. З того часу вони виступають з концертами й пишуть нову музику.
  • Тарас Тополя відкрито говорить про те, що не хотів би повертатися на фронт добровільно. Але він зробить це з іншими учасниками гурту, якщо таким буде наказ нового Головнокомандувача Сирського. Адже Тополя досі залишається військовослужбовцем.