Святослав Вакарчук вкрай рідко розповідає про особисте життя. Та днями розповів про те, що допомагає йому боротися з емоційним занепадом і складнощами.

До слова Святослав Вакарчук вперше за довгий час показався з мамою: рідкісне фото з Мукачева

Святослав Вакарчук про сім'ю й дітей

Своїм "вічним антидепресантом" лідер "Океану Ельзи" назвав творчість. Саме вона дає сили йти вперед і реагувати на все адекватно. Але не тільки творчість відіграє важливу роль для співака.

Плюс у мене менш ніж за рік до повномасштабного вторгнення народився син, а під час вже великої війни донька. І це для мене таке джерело любові й сили. Творчість і діти, дружина, сім'я – це те, що тримає мій дух на двох стовпах, а третім стовпом є мої поїздки на фронт. Ці три речі роблять стійким мій психічний стан,
– зворушив Святослав Вакарчук.

Іншим людям Святослав Вакарчук порадив жити сьогодні. Не думати про вчорашній чи завтрашній день. Він вважає, що зациклення на минулому чи майбутньому – це програш.

Що відомо про особисте життя Святослава Вакарчука

  • У серпні 2021 року у пресі з'явилась інформація, що Святослав Вакарчук став батьком вперше. У нього народився син, якого назвали Іваном. Згодом артист підтвердив цю інформацію.
  • Через рік лідер "Океану Ельзи" став татусем вдруге. На світ з'явилася донька, яку назвали Соломією. Таке ім'я обрали тому, що воно означає мир.
  • Святослав Вакарчук під час війни часто у роз'їздах, а тому рідко бачить дітей. Але саме вони мотивують його на нові звершення.