За рік до повномасштабного вторгнення пішли чутки, що Світлана Лобода може посісти суддівське крісло у "Голосі країни". Продюсер проєкту Володимир Завадюк підтвердив, що її розглядали як один із варіантів.

До слова Стоять у кутку, – продюсер Завадюк назвав реальну ціну картин Соні Морозюк

Світлана Лобода могла стати зірковою тренеркою "Голосу країни"

Продюсер зауважив, що такі важливі рішення щодо участі тих чи інших зірок ухвалював не тільки він, а й вся команда. Думка про залучення Світлани Лободи справді існувала у 2021 році.

Чи фігурувала Лобода в лонглістах людей, які могли бути на "Голосі країни"? Так. Чи стало в якийсь момент нам усім зрозуміло, в тому числі завдяки нашому маркетингу, піару, людям, які займаються репутаційними ризиками, що важливо, – що це історія не про зараз, не про сьогодні, не про "Голос країни"? Ми вчасно це зрозуміли і відмовилися від цієї ідеї,
– підкреслив Володимир Завадюк.

Продюсер додав, що команда часто влаштовувала брейншторми, де відбувалися різні обговорення щодо різних людей.

Інтерв'ю з Володимиром Завадюком: дивіться відео онлайн

Цікаво, що у 2022 році Володимир Завадюк зауважив, що може співпрацювати з тими артистами, в яких чітка позиція. Та він не був готовий називати конкретні імена.

Наразі важко сказати, чи чітка позиція у Світлани Лободи. Адже навіть під час повномасштабного вторгнення вона продовжує відкрито працювати на російськомовну і російську аудиторію та потрапляє у скандали: створює двомовні треки, захищає мову окупанта, виступає на одній сцені з росіянами.