Зараз чоловік перебуває на лікуванні в госпіталі. Водночас військовий зізнався, що мав би померти, однак йому вдалося вижити.

Не пропустіть Дружина зірки "Ліги сміху" розповіла про його стан після поранення: де зараз Віктор Розовий

Що сталося зі Станіславом Асєєвим

1 травня чоловік поділився страшною новиною. Він ледь не розпрощався з життям через те, що усі позиції на фронті були втрачені. Втім, Станіслав повідомив про струс мозку та перебування у шпиталі. За словами журналіста Дениса Казанського, Асєєв воює на Донеччині.

Я живий, хоча за всіма законами фізики та ймовірності мав би померти. Позиції, на жаль, втрачені. Зараз я в лікарні зі струсом мозку,
– розповів військовий.

Що відомо про Станіслава Асєєва

  • Він український письменник і член "Українського ПЕН". Протягом певного періоду часу чоловік працював журналістом під псевдонімом "Станіслав Васін" в окупованому Донецьку.
  • З травня 2017 по грудень 2019 року Асєєв перебував у полоні організації "ДНР".
  • У 2021 році став лауреатом Шевченківської премії за книгу "В ізоляції".
  • Згодом Станіслав став засновником Justice Initianive Fund – організації, яка має на меті шукати шукати російських воєнних злочинців за матеріальну винагороду.
  • З початку вторгнення чоловік вступив до лав ЗСУ. У 2022 році він опублікував англійський переклад книги "Світлий шлях: історія одного концтабору" в Українському інституті Гарварду. Цю роботу переклали вже 12 мовами.
  • У травні 2023 року Асєєв отримав у Чикаго премію за мужність імені Діани Ортіс.