Як відомо, захисниця служила у 78 окремому десантному-штурмовому полку. Вона померла 11 червня від серцевої недостатності, втім Денис спотворив факти й назвав іншу причину загибелі військової.

Цікаво Окупанти відібрали майно Джамали та її батьків в Криму

Син Повалій спробував виправдати своє небажання воювати через публікацію відео, на якому медики почали битися з працівниками ТЦК в Одесі. Щоправда, чоловік посилається на російські ЗМІ, хоча інформація стосується безпосередньо України. Це доводить, що Денис перебуває в інформаційному просторі країни агресора, попри те, що вважає себе "українським біженцем в Іспанії".

Денис Повалій назвав себе пацифістом
Денис Повалій назвав себе пацифістом / Скриншот з інстаграм-сторіс

Згодом Повалій прокоментував смерть військової Шури Рязанцевої. Зрадник зазначив, що вона "пішла на ризик і загинула за власним бажанням". Однак, насправді захисниця померла в житомирській лікарні від серцевої недостатності.

Син Повалій спотворив факти щодо смерті Рязанцевої
Син Повалій спотворив факти щодо смерті Рязанцевої / Скриншот з інстаграм-сторіс

Водночас чоловік здивував своїми висловлюваннями щодо початку війни між Росією та Україною у 2014 році. Він запевнив, що окупанти прийшли на наші землі "не на рівному місці". Ба більше, Денис намагався використати влучні порівняння щодо чоловіків, які готові воювати та тих, хто переховується. Повалій підкреслив, що не варто веганів змушувати їсти м'ясо, таким чином, виправдавши свою втечу в Іспанію.

Чим таким людина завинила державі, що має не лише вмирати за неї, а ще й вбивати? Тільки не потрібно про "прийдуть ґвалтувати ваших жінок" – не на рівному місці ж прийшли, а після 8 років АТО,
– поділився син зрадниці.

Денис Повалій приголомшив заявою щодо війни
Денис Повалій приголомшив заявою щодо війни / Скриншот з інстаграм-сторіс

Де зараз Денис Повалій

  • 24 лютого 2022 року чоловік перебував у Москві на записі шоу з зірковою мамою.
  • Він неодноразово висловлював підтримку російським окупантам та називав бажання українців захищатися – помилкою.
  • Як виявилося, Денис має інвалідність 2 групи, тому зміг виїхати за кордон, а саме в Іспанію. Там Повалій живе разом з родиною у будинку матері.
  • У країні він намагався влаштуватися на роботу викладачем музики. Водночас чоловік просив не асоціювати його громадянську позицію з матір'ю.
  • Цікаво, що наприкінці 2023 року Денис опублікував пост, написаний українською мовою. У ньому він спробував виправдати своє рішення виїхати до Іспанії та відсутність бажання воювати на боці Україні.
  • Варто зауважити, що син Повалій досі називає повномасштабне вторгнення – "СВО" та ніяк не засуджує дії Росії.